7 травня у Ліцей «Борисфен» до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні провели товариський футбольний матч з нашими друзями з Дніпровської гімназії №64 ДМР
Азарт, щирі оплески та запальні звуки підтримки вболівальників заполонили подвірʼя ліцею
Наші хлопці продемонстрували неабияку спритність, витримку та товаристкість
Вітаємо команду 8-9-х класів з заслуженою перемогою, а також дякуємо нашим гостям за візит та з нетерпінням чекаємо наступних зустрічей на стадіоні!














