Новини ліцею

2022-2023 навчальний рік

До 300-річчя з Дня народження Григорія Сковороди було створено відеоролик за мотивами творчості філософа. 🎞🎥

Дякуємо за відео учням 9 класу та вчителю української мови та літератури Меньшиковій Ганні Володимирівні!

2021-2022 навчальний рік

17 лютого група учнів ліцею «Борисфен» відвідала виставку кращих робіт обласного конкурсу соціальної реклами «Обери життя», що розташувалася у музеї «Літературне Придніпров’я». Метою конкурсу є привернення уваги дітей та підлітків до проблеми наркотичної, алкогольної та тютюнової залежностей, а також популяризувати здоровий спосіб життя. Учні прослухали лекцію на тему шкідливого впливу наркотичних речовин та прийняли участь у своєрідній церемонії Оскар з визначення переможців глядацьких симпатій у номінаціях «Відео», «Постер» та «Фотографія-мотиватор».

Молодіжний фестиваль «Шалений світ професій»

Як провести вихідний день цікаво та пізнавально? Найкраще — це відвідати молодіжний фестиваль «Шалений світ професій», що відбувся 3.10.2021 року на фонтанній площі українського Державного Хіміко-Технологічного університету! Для майбутніх абітурієнтів були облаштовані цікаві локації, які представляли університетські факультети, у незвичному інтерактивному форматі. Учні мали змогу прийняти участь в іграх та вікторинах, скуштувати смаколики та переглянути запальне шоу. Дякуємо ДВНЗ УДХТУ за чудовий захід!

Привітання для педагогів ліцею «Борисфен» з Днем вчителя

2020-2021 навчальний рік

Президент Володимир Зеленський підписав Указ «Про оголошення 2020/2021 навчального року Роком математичної освіти в Україні». Тож творча група ліцею «Борисфен» під керівництвом Корх Марини Олексіївни не залишилась осторонь та готова поділитися з нами деякими фактами по Царицю наук.