Морально-етичне виховання

2021-2022 навчальний рік

У підтримку акції «Подарунок для військовослужбовця» учні принесли до ліцею смаколики та подарунки

Міжнародний день толерантності

Міжнародний День Миру

21 вересня учні ліцею «Борисфен» відзначили Міжнародний день миру. В рамках цієї дати були проведені фото-флешмоб «Ми — за мир» за участю старшокласників, створення тематичної стіннівки учнями 5 класу та конкурс листівок у третіх класах.

2020-2021 навчальний рік

Година спілкування «Наші долоньки Дружби». 2-А клас

Мета: формування позитивного відношення до однокласників, сприяння згуртуванню колективу, виховання почуття дружби

Усний журнал «Моральні риси героїв байок». 4 клас

Мета: повідомити вихованцям про особливості байки як літературного жанру, пригадати імена і твори відомих байкарів; розвивати творчі здібності; прищеплювати любов до байки.

 Виховна година  «Щастя творити добро». 3-Б клас

Мета: створити емоційний настрій на розвиток дружніх взаємин, на активну громадську позицію, привернути увагу здобувачів освіти до високих моральних якостей, показати, що хороших людей багато, вони є поруч, серед нас, викликати прагнення поводитися добре, красиво. 

Дискусія «Моральний ідеал: його місце в житті людини». 8 клас

Мета: сприяти вихованню у здобувачів освіти таких якостей як доброта, чесність, порядність, толерантне ставлення до оточуючих; закріпити уявлення учнів про моральні цінності людини; розвивати вміння аргументовано висловлювати свою думку.

Виховна година «Дружбою з дитинства вмійте дорожити». 2-А клас

Мета: ознайомлення з правилами дружби; прищепити вихованцям повагу до цінностей дружби; сприяти розвитку критичного ставлення до себе і своїх особистих якостей, терпимості й коректності в спілкуванні з друзями.

Урок моральності «Старість не повинна бути одинокою». 8 клас

Мета: розкрити історію запровадження Міжнародного дня людей похилого віку; виховувати людяність, милосердя, співчуття і шанобливе ставлення до людей похилого віку; прищеплювати навички правильного ставлення до старших, батьків, виявляти піклування про молодших, слабших.