Свята ліцею

2022-2023 навчальний рік

День народження ліцею «Борисфен»

День вчителя

Свято першого дзвоника

2021-2022 навчальний рік

День святого Валентина

Новий рік

День Святого Миколая

День народження ліцею

День працівників освіти

Свято першого дзвоника

Яскравим ранком 1 вересня учні ліцею «Борисфен» розпочали новий навчальний рік. Святкове привітання директора ліцею, веселий патріотичний флешмоб, нагородження найрозумніших учнів минулого навчального року та запровадження нової традиції: все це відбулося на урочистій лінійці. Вперше учнів старших класів посвячували у ліцеїсти! А кришталевий дзвін закликав усіх на перший урок.

2020-2021 навчальний рік

Свято останнього дзвоника

Неначе веселка спустилася з неба на подвір’я ліцею «Борисфен» 28 травня! 🌈А це ліцеїсти так яскраво прощалися з навчальним закладом на довгих три місяці!Для учнів молодших класів пройшли активні та веселі квести. Кожен клас пригадав найцікавіші події минулого навчального року. Розумні, активні та відповідальні ліцеїсти отримали свої заслужені похвальні грамоти, сертифікати та подяки.Гарних вам канікул, наші любі учні! Сонячного настрою, веселих пригод та справжніх друзів поруч!Ліцей «Борисфен» чекає вас 1 вересня!!!

Квест для 9 класу «Врятуй свято, знайди дзвоник»

Неймовірно цікаво та весело пройшло свято останнього дзвоника для випускників 9 класу ліцею «Борисфен», адже на них була покладена важлива місія — знайти дзвоник, що сповістить про закінчення навчального року. 🔔Наші ліцеїсти блискуче впоралися з цією місією і радісний дзвін оголосив про настання літніх канікул. ☀️🌊

6-й Глобальний Тиждень безпеки дорожнього руху

З 17 по 23 травня 2021 року учні ліцею Борисфен приймали участь у 6-му Глобальному Тижні безпеки дорожнього руху.⛔️🚦🚲 З метою поглиблення знань здобувачів освіти у різних аспектах безпеки на дорозі: дорожні знаки, правила поведінки пішоходів, користування громадським транспортом та персональним електротранспортом, деяким обов’язковим вимогам до дітей як учасників дорожнього руху, порядку дій у разі дорожньо-транспортної пригоди чи інших нещасних випадків у дорозі тощо, у закладі була проведена низка заходів. Так, вихованці переглядали відеоролики «Безпека дорожнього руху», проводили години спілкування «Причини і наслідки дорожньо-транспортних пригод», старшокласники презентували молодшим учням буклети «Правила дорожнього руху», вихователі провели тематичні вікторини, брейн-ринги, квести. Закінчився тиждень проведенням Національного уроку з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому».

Всесвітній день вишиванки

Виховні заходи до Дня Європи

З метою виховання почуття єдності, поширення знань про Європу, історію Європейського союзу, його структуру, сучасний стан розвитку; відкриття європейського бачення світу для учнів ліцею «Борисфен» було проведено низку заходів: виховні години години інформації, відеолекторій, квест тощо.

Виховні заходи до Дня Перемоги

Декада подяки «Не скупіться на добрі слова, бо у світі так мало добра»

Традиційно у квітні учні ліцею «Борисфен» висловлюють слова подяки працівникам закладу за турботу, знання, чистоту та піклування. Ми говоримо «Дякую!» вчителям, медичному персоналу, технічним працівникам, охоронцям, адміністрації та зичимо їм довгих років життя та наснаги!

Шевченківські дні «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття»

«Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття!» — під таким девізом пройшов для ліцеїстів березневий день, коли народився Тарас Григорович Шевченко! Під час виховних годин діти згадували тернистий життєвий шлях видатного поета та художника, читали його поезії, розглядали картини, якi він створив.Віримо, що мудре слово Великого Кобзаря не згине у віках та завжди буде орієнтиром для нас, його нащадків!🙏📚

«Урок справедливості»

16 лютого учні 8 класу ліцею «Борисфен» мали змогу долучитися до Всеукраїнської акції «Урок справедливості» в рамках проекту USAD завдяки суддям Дніпропетровського окружного адміністративного суду Ількову В. В. та Рищенко А. Ю. Щиро дякуємо нашим гостям за таку чудову можливість зануритись у цікавий світ законів, прав та обов’язків!!!👍🧑‍⚖️⚖️«Урок справедливості» проводиться за участі Асоціації розвитку суддівського самоврядування України та Дніпропетровського окружного адміністративного суду.

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Поставте скибку хліба на стакан

І голови схиліть в скорботі вічній

За тих, кого убив Афганістан,

Чиї він душі зранив і скалічив…

Традиційно 15 лютого вихованці Ліцею «Борисфен» вшановують пам’ять воїнів-інтернаціоналістів, якi загинули під час бойових дій на територіях інших держав. Цього року розповісти про війну в Афганістані учням 8 та 10 класів прийшли учасники бойових дій: Голова Ради ветеранів воїнів-інтернаціоналістів АНД-району полковник Семиволос Петро Григорович та вчитель громадянської оборони ліцею «Борисфен» полковник Рубан Євген Вікторович.Ми щиро вдячні Петру Григоровичу та Євгену Вікторовичу за те, що знайшли можливість завітати і поділитися своїми болючими спогадами про ті страшні часи. Бажаємо Вам міцного здоров’я на довгі роки та мирного неба над головою!