Життя бібліотеки

2021-2022 навчальний рік

18 лютого 2022 р. у бібліотеці ліцею відбулася інтелектуальна гра «Я пізнаю світ» між ліцеїстами 10 та 11 класів, яку провела бібліотекар Корх Марина Олексіївна. В ході цікавої, напруженої, але водночас дружелюбної гри перемогу отримала команда класу. Вітаємо переможців.А от переможених у цій грі не було. Були ліцеїсти, які цікаво провели вільний час, перевірили свої власні знання, поповнили свій інтелектуальний багаж новою інформацією, вчилися працювати у команді.

Книга — найкращий подарунок! Бібліотека ліцею «Борисфен» долучилася до Національного тижня читання, який вперше пройшов з 13 по 19 грудня 2021 року.Серед учнів четвертих та пятого класів було проведено акцію написання листа Діду Морозу «Яку книгу я хочу під ялинку?». Уявіть, як зрадіють діти, знайшовши під ялинкою очікуваний книжковий дарунок.Зимові канікули — найкращий час для читання!

2020-2021 навчальний рік

Багато позитивних вражень та емоцій отримали учні 3-б класу під час вікторини – гри «У світі казки чарівної».  Діти  не тільки продемонстрували свої знання казок та кмітливість під час гри, а ще й презентували свої улюблені казки, закликаючи своїх друзів дружити з книгами.

Інформаційна година до Дня Матері — Землі «Бережіть планету»

Інформаційна година до 150-річчя від дня народження Лесі Українки

Що таке «Щоденник читача»?  Для чого він потрібний? Як його вести? Чи може він бути в електронному форматі? Як правильно написати відгук про художню книгу?.

На ці та багато інших питань учні 4 класу отримали відповідь під час бібліотечного уроку «Щоденник читача» Крім цього, вони ще й спробували написати свої враження про улюблену книгу, скориставшись пам‘яткою «Як написати відгук про художню книгу»

Бібліотечний урок — презентація «Структура книги»

Під час бібліотечного уроку  «Структура книги» третьокласники отримали знання про основні елементи книги, з яких вона складається. Учні також вчилися визначати зміст  книги за допомогою довідкового апарату книги.

 Перегляд презентації та практичні завдання допомогли дітям закріпити всі отримані знання про будову книги.