Дистанційне навчання

Дистанційне навчання в ліцеї «Борисфен» організовується  у випадках, пов’язаних із введенням воєнного стану на території України та/або у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації COVID-19 в Дніпропетровському регіоні, відповідно до освітньої програми ліцею та основного розкладу, за яким учні навчаються під час очного навчання.

Освітній процес у ліцеї на термін дистанційного навчання організовано згідно рекомендацій МОН та відповідного Положення про дистанційне навчання, в синхронному та асинхронному режимах:
— синхронний режим — організація навчальної роботи з учнями ліцею за допомогою онлайн середовища Zoom;
— асинхронний режим — використання, в роботі учителів ліцею з учнями, інтерактивних освітніх платформ: електронна пошта, classroom, електронний журнал, сайт ліцею.

Додатково повідомляємо джерела  інформації щодо організації освітнього процесу на час дистанційного навчання: 
• Електронний журнал NZ.UA — домашні завдання та оцінки.
• Google Classroom — відео та презентаційні матеріали, конспекти уроків, обмін завданнями між вчителем та учнем.
• Домашнє завдання, за вибором учителя, учні відправляють на електронну пошту прикріплюють в електронному щоденнику або в Google Classroom.

Для самостійного навчання учні можуть використовувати національні платформи:

Дистанційне навчання на Google Classroom – ЗЗСО "Перспектива"

Всі роз’яснення щодо організації освітнього процесу з певного предмету вчителі ліцею надають під час безпосереднього спілкування з учням на зазначених платформах. 

У разі наявності об’єктивних причин неможливості участі Вашої дитини в організованому ліцеєм освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання або зауважень, пропозицій, просимо Вас повідомляти адміністрації ліцею у зручний для Вас спосіб: телефон, електронна пошта, зв’язок з класним керівником або головою батьківського комітету класу. 

Лист МОН № 1/9-609 від 02.11.20 року «Щодо організації дистанційного навчання»

Наказ МОЗ України від 25.09.2020 № 2205 «Про затвердження Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти

Постанова МОЗ № 50 від 22.08.2020 року «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19​)».

Н А К А З 04.10.2006 N 359 Про затвердження Методичних рекомендацій щодо встановлення гнучкого режиму робочого часу

Наказ МОН № 1115 від 08.09.2020 року «Деякі питання організації дистанційного навчання»