Відео з бібліотеки

Відеоролик до Міжнародного дня рідної мови

Відео про народні символи України

Атмосферне відео про те, що почитати довгими зимовими вечорами

Ліцей «Борисфен» — наш другий дім! Ми тут навчаємось, спілкуємось, дорослішаємо. Мріємо! Прагнемо! Досягаємо! Будуємо своє майбутнє!!!

STEM-студія ліцею «Борисфен» пропонує до перегляду відео «Технології — це життя?». Приємного перегляду.

17 січня в світі відзначають дуже цікаве свято — День дитячих винаходів.Щорічно більше 500 тисяч дітей та підлітків винаходять різні гаджети та ігри, створюють та модифікують роботів і техніку. Всі дитячі винаходи, безсумнівно, роблять наше життя зручнішим і цікавішим. І зараз саме той час, коли потрібно порадіти винахідливості юних геніїв, оцінити значимість їхніх численних винаходів.

До 200 річчя від дня народження Лесі Українки

STEM-студія ліцею «Борисфен» до вашої уваги пропонує відео «Що таке біоніка?». Приємного перегляду та цікавих вражень!

 Поради з безпеки життєдіяльності під час літніх канікул

До Дня Перемоги

Весна іде квітчасто, гордо, юно,

Як втілення найчарівніших снів.

О весно красна, ти ще не забула

В історії своїх жахливих днів?

Із року в рік часопис віддаляє

Своїх нащадків далі від війни.

І травень знов і знову нагадає,

Як із життя ішли його сини.

Ми пишаємося славою тих, хто приніс очікуваний мир світу та Україні, і схиляємо голови перед пам’яттю полеглих у Другій світовій війні.

Щорічно 22 квітня відзначається глобальне свято — Міжнародний день Матері-Землі (International Mother Earth Day)

День Матері – Землі – це нагода для кожного жителя планети замислитися про власну відповідальність за стан довкілля та висловити подяку нашому спільному великому дому.

«STEM studio tv» приєднується до цієї міжнародної ініціативи.  Випуск «У долонях Всесвіту» нагадує всім , що наша планета унікальна й має потребу в турботі і захисту.

Піклуймося про наше довкілля!

Математика – наука року

2020/2021 навчальний рік  — Рік математичної освіти в Україні

Математика — цариця всіх наук. її улюблениця — істина, її вбрання — простота і ясність. Палац цієї володарки оточено тернистими заростями, і, щоб досягти його, кожному доводиться пробиратися крізь хащі. Випадковий мандрівник не виявить у палаці нічого привабливого. Краса його відкривається лише розуму, що любить істину і загартований в боротьбі з труднощами, і такому, який свідчить про незвичайну схильність людини до заплутаних, але невичерпних і піднесених розумових насолод

                                                             Ян. Снядецький

Математика – велика серйозна наука, певна особлива мова, інструмент, який дає змогу моделювати різноманітні процеси в усіх сферах життя.

 Математика не тільки цікава наука, а й дуже корисна.

Як полюбити математику,чому потрібно її вивчати в школі, яку користь приносить математика кожному з нас?

Пориньте в захоплюючий світ математики!

25 лютого 2021 року виповнюється 150 років з дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) – видатної української письменниці та громадського діяча

Леся Українка – унікальний національний символ України.  Її твори знають і шанують у всьому світі, а її незламна особистість  — нескінченне джерело натхнення для української нації.

Колись Архімед урочисто вигукнув: «Еврика», у такий спосіб сповістивши світу про своє велике відкриття. Протягом століть у людства було чимало підстав для такого вигуку. К кожен новий день – це нові наукові гіпотези й досягнення.

Як і коли були зроблені найвагоміші відкриття в історії цивілізації, хто були їх автори  та ще багато цікавих подробиць з історії  технічних винаходів, ви дізнаєтесь з випуску «Видатні наукові відкриття»

Хімія – наука з величезною історією, що бере початок з арабської алхімії. Сьогодні – це фундаментальна наука, яку називають «Індустрією дивовижних перетворень». Без неї не обходиться жодна галузь виробництва. Хімія – скрізь навколо нас.

Випуск «Цікава наука хімія» познайомить вас з  непростою, але дуже захоплюючою та корисною наукою.

Останнім часом у освітньому просторі України набирає обертів тренд STEM-освіти.

 STEM-освіта  ще з шкільної парти вчить вдало комбінувати отримані знання для вирішення реальних життєвих ситуацій.

Що  таке STEM освіта,  чому вона популярна, чим відрізняється від звичайної освіти, які несе переваги? На ці та інші питання ви знайдете відповідь у випуску «STEM»